Nabízené služby

Filosofická konzultace

Způsob osobnostního rozvoje a cesty k sobě samému. Zdokonalíte své přemýšlení o tom, co je Vašem životě skutečně důležité. 

Mentální koučink

Způsob práce s vlastním vnitřním prostředím. Stanovíte si cíle, vize, záměry, sny a hlavně cestu k jejich dosažení. Naučíte se mentální techniky vhodné ke zvládání náročných situací. 

Soft skills koučink

Naučíte se lépe přemýšlet a vyjadřovat své myšlenky, ale také aktivně naslouchat a adekvátně reagovat. 

Workshopy a přednášky

Pro skupiny pořádám rozvojové či filosofické workshopy na téma, které je pro konkrétní kolektiv důležité. Případně se můžeme domluvit na vzdělávacím semináři. 

Často kladené otázky

Mojí hlavní specializací jsou sportovci, pro které je důležité nejen zlepšení fyzických výkonů, ale také psychická příprava. Nezavírám ale dveře před nikým, kdo na sobě chce pracovat, ať už jde o manažery, podnikatele nebo kohokoli jiného. 

U individuálních sezení je cena od 1200 Kč za hodinu, ale cena se může lišit dle konkrétní zakázky a dohody. U skupinových setkání je cena vždy závislá na konkrétních podmínkách a dohodě. Snažím se vždy vyjít vstříc a spolupráci nastavit k oboustranné spokojenosti. 

U filosofických konzultací se méně zaměřujeme na to, jak dosáhnout vytyčených cílů. Více nás naopak zajímá poznání vlastního myšlení. U dlouhodobých spoluprací obvykle oba přístupy kombinujeme.

Ano. Samozřejmě je to možné a bývá obvyklé, že si nejprve konzultaci vyzkoušíte, abyste zjistili, jestli Vám vyhovuje a až následně se případně domlouváme na dlouhodobější spolupráci. 

Obvykle bývá hodinové, ale vše záleží na individuálních potřebách a domluvě. 

Reference

Lukáš má skvělé chápání jak pro sport, tak pro psychologický stav sportovce v momentální situaci a dovede na to suprově reagovat a pracovat s tím.

Daniel Korčák
Broková střelba - juniorský mistr světa

Spolupráci hodnotím jen pozitivně a každému ji doporučuji, protože občas je opravdu super dostat nějakou zpětnou vazbu a ukázat cestu.

Petr Koktavý
Manažer, fotbalista FK Jindřichův Hradec

Konzultace mi daly určitou dávku sebevědomí, které se přeneslo jak na led, tak do osobního života. Příjemné bylo mít osobu která hokejové prostředí zná, a které jsem se mohl se vším svěřit.

Martin Lidák
Bývalý hráč HC Motor České Budějovice